Вибрати За

У Романові відзначили День фізичної культури і спорту
12 вересня на стадіоні Романівської ДЮСШ відзначали День фізичної культури та спорту.

Про це повідомляє відділ культури, туризму, молоді та спорту Романівської селищної ради.

Розпочалося свято з привітань та нагороджень. Усіх присутніх та причетних до фізкультури та спорту вітали депутат обласної ради Ігор Ходак, секретар Романівської селищної ради Юрій Чумаченко та начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Тетяна Кучинська.

Присутнім демонстрували показові виступи вихованці тренерів з греко-римської боротьби Миколи Присяжнюка та єдиноборств Дмитра Розвадовського. Традиційно до свята у Романові провели дитячий Всеукраїнський турнір з футболу.

У цьогорічному турнірі брали участь шість команд: «Олімпієць» з Житомира, «Сталь» з Києва, дві команди з Бердичівської ДЮСШ, команда ДЮСШ Баранівки та команда Романівської ДЮСШ.

Перше і друге місця вибороли спортсмени з Бердичева. Третє місце посіла команда зі «Сталі» м. Києва. Команда з Романівської ДЮСШ виборола четверте місце, команди «Олімпієць» з Житомира та Баранівської ДЮСШ розіграли п’яте та шосте місце.

Відзнаку «кращий воротар» отримав Коцюбко Павло (Романівська ДЮСШ), «кращого захисника» отримав Зражевський Кирил («Сталь»), а «кращого гравця» виборов Гаспарян Артем (Бердичівська ДЮСШ).