Вибрати За

У Романові відзначили День Захисника України. Фото

11 жовтня у Романові відбулися урочистості до Дня захисника України. Свято розпочалося на площі Єдності показовою програмою оркестру 10 ТВУЗ з смт. Миропіль. Після її завершення відбулося покладання квітів до стели пам’яті.
Згодом усіх присутніх запросили на продовження урочистостей у будинок культури. Першими під оплески у зал ввійшли ветерани і учасники війни на сході України та родини загиблих воїнів АТО і ООС.  Голова районної ради Кондратюк Олександр, перший заступник голови райдержадміністрації Біленький Олександр та заступник Миропільського селищного голови Гриб Тамара привітали присутніх словами уклінної вдячності та нагородили окремих учасників АТО грамотами і цінними подарунками.
На святі присвоїли почесне звання «Честь і слава Романівщини» жителю Романова, учаснику бойових дій на сході України, неодноразово нагородженого за звитягу та героїзм, Гаврилюку Юрію.
На концерті були присутні і члени делегації з міста Бардо (Польща), в якому у 2018 році побували наші учасники АТО, а в 2019 році там перебувала група дітей учасників АТО. Бурмістр Кжиштоф Жеганські висловив вдячність нашим воїнам, адже вони практично бережуть мирне життя і західних сусідів України.
Після обміну подарунками та відзнаками, свято продовжилося концертом  військового оркестру з Мирополя. Глядачі не стомлювалися аплодувати, не стримували емоцій та залишилися під приємними враженнями від захоплюючих номерів віртуозних і неймовірно талановитих виконавців.