Вибрати За

У п’ятницю на Романівщині працюватимуть сирени

На Житомирщині буде проведено планову щорічну комплексну перевірку роботи технічних засобів територіальної системи централізованого оповіщення цивільного захисту області із вмиканням електросирен, що означає подання попереджувального сигналу “Увага всім!”.

Про це повідомляє управління ЦЗН Житомирської ОДА.

Перевірка триватиме 22 листопада з 14.00 до 15.00 години.


“Основна мета проведення перевірки – визначення готовності системи централізованого оповіщення області до використання за призначенням.
Просимо громадян зберігати спокій, не панікувати та займатися повсякденними справами.
Окрім цього, нагадуємо, що при позаплановому включенні сирен та передачі мовної інформації по електронних засобах масової інформації і вуличних гучномовцях, інформація може мати зміст про загрозу або виникнення різного роду надзвичайних ситуацій.
Почувши довгий уривчастий сигнал сирен, мешканцям області необхідно включити радіо, телеприймачі та прослухати інформацію. Інформація передається протягом 5-7 хвилин після подачі звукових сигналів та містить зміст про загрозу або виникнення різного виду надзвичайних ситуацій та порядок дій населення у цих умовах.
На Житомирщині встановлено більше ста електросирен, які включені в загальну систему оповіщення, тобто працюють від єдиного центру керування і можуть одночасно оповістити жителів області про виникнення надзвичайної ситуації. Крім того, є ще приблизно стільки ж електросирен автономного включення, які встановлені на небезпечних об’єктах, і які можуть локально оповіщати населення, що знаходиться на територіях навколо цих об’єктів, на випадок аварії на них”, – йдеться в повідомленні управління.