Вибрати За

У Міжнародний день волонтерів учасники групи “Берегиня” закликають долучитися до збору посилок в зону ООС

фото з архіву сайту Твій Романів

5 грудня відзначається Міжнародний день волонтерів. Сьогодні свято, яке відзначають багато жителів району, які регулярно долучаються до збору посилок в зону ООС, яке відзначають учасники волонтерського центру “Берегиня”.

Волонтерський рух на Романівщині утворився весною 2014 року з початком бойових дій на Сході України. Його очолила мама одного з перших мобілізованих хлопців Романівщини – Надія Романенко. Пізніше центр “Берегиня” очолювали Тетяна Гаврилюк (Пославська), Ірина Савчук. Утворилася в Романові й група жителів, яка називається “Бабусина кухня”. Це переважно жителі мікрорайону колишнього склозаводу, які старанно до кожної відправки готують голубці, крученики, вареники, пироги й закрутки.

Волонтерський центр Берегиня відправив з Романівського району у зону АТО/ООС сотні посилок допомоги, постійно організовує збір необхідних речей на фронт, а також підтримує тих, хто опинився в біді в нашому районі.

Збирають посилки для відправки на лінію фронту романівські волонтери й тепер. Як зазначила для Твій Романів Тетяна Гаврилюк, посилки особливі, адже попрямують у жіночий підрозділ. Тож волонтери закликають долучитися до збору передачок до різдвяних та новорічних свят. Потрібні продукти: олія, буряк, морква, капуста, цибуля, часник , яблука, сушина, засолка, сало, мед, різні смаколики, а також речі особистої гігієни, капкани для відлову гризунів – мишей та щурів. Будуть вдячні за допомогу грошима.

Посилки попрямують на фронт 22 грудня.