Вибрати За

У Миропільській селищній раді представили нового депутата та ініціювали обговорення реорганізації шкіл та можливого відкриття сміттєпереробного заводу
23 квітня відбулася чергова сесія Миропільської селищної ради.

На сесії представили новообраного депутата – Петрова Костянтина.

На сесії внесли зміни до бюджету, зокрема виділили кошти для Романівської лікарні. Перед депутатами виступала директорка КНП “Романівська лікарня”, яка розповіла про обсяг наданих послуг для жителів Миропільської громади, в тому числі скільки мешканців Миропілля пролікувалися стаціонарно. Депутати проголосували за виділення Романівській лікарні 45. тис. грн. на оплату енергоносіїв.

На сесії депутати оголосили про початок громадського обговорення з приводу реорганізації Миропільської ЗОШ І-ІІІст.№2 в Миропільську гімназію (деталі реорганізації будуть оприлюднені на сайті Миропільської селищної ради), а також щодо ліквідації Паволоцької ЗОШ І ст. (12 діток – учнів цього закладу, будуть підвозити до Печанівської школи шкільним автобусом). Обговорення планують провести наприкінці травня 2021 року.

Також депутати ініціювали громадські слухання щодо можливого відкриття сміттєпереробного заводу на території Мирополя. На разі підприємець ще не подав жодних документів щодо цієї діяльності, проте депутати вже ініціювали слухання – вони відбудуться 28 травня.