Вибрати За

У Мирополі відкрили поліцейську станцію

30 вересня у Мирополі відкрили поліцейську станцію.

Станцію обслуговуватиме два працівники поліції, нині там вже працює дільничний офіцер Вручинський Василь Михайлович, а також буде відкрита вакансія офіцера громади, який має бути бажано місцевим жителем.

Як зазначив Валерій Гиндич, голова Миропільської ОТГ, приміщення та кошти на ремонт виділили з бюджету громади, залучали й спонсорів. Обираючи місце для станції опиралися на зручність розташування, наявне опалення. Загалом приміщення має 104 кв. м. площі, поки використано 74 м.кв.

У поліцейській станції облаштували два кабінети – для дільничого інспектора та для інспектора з ювенальної превенції, кімнату відпочинку та вбиральню з душем і туалетом. Ремонт на станції проводили працівники поліції та громади своїми силами в позаробочий час.

В перспективі місцева влада обіцяє придбати житло офіцеру громади.

На відкриття приїхало обласне керівництво поліції, зокрема й керівник ГУ НП у Житомирській області Сергій Крупей та його заступник Артем Лисогор. Представники обласного керівництва вручили подяки Валерію Гиндичу, Миропільському селищному голові, Миколі Більському, начальнику Романівського відділення поліції, подяку та нагрудну камеру Вручинському Василю, дільничному інспектору Миропільської громади, який якраз цього дня відзначає свій день народження.

Як зазначили представники ГУ НП у Житомирській області, Миропільська дільнична поліцейська станція – 13 відкрита в області, за рівнем облаштування – одна з найкращих на Житомирщині.