Вибрати За

Комісії з перейменування вулиць у Романівській громаді почали надходити пропозиції з новими назвами

6 червня відбулося засідання комісії з перейменування вулиць у Романівській громаді.

Зокрема на комісії розглянули питання щодо перейменування вулиць Гоголя та Путіліна у Романові, так як щодо доцільності зміни їх назв виникли сумніви. Комісія вивчає питання і шукає обгрунтування такої потреби: Гоголя вважають своїм письменником, як українці, так і росіяни, Микола Васильович народився в Україні, писав про Україну; щодо Путіліна – 19-річний росіянин Василь Сергійович отримав смертельне поранення у боях за визволення Романова, помер 4 січня 1944 у госпіталі в Соболівці, де й похований.

Також комісія прийняла перші пропозиції від населення щодо перейменування вулиць. Так, жителі вулиці Суворова в Романові зібрали підписи та надіслали офіційного листа з пропозицією перейменувати її на вулицю Миру. Зі Старочуднівської Гути надійшла пропозиція перейменувати вулицю Колгоспну на Сульжинівську. А з Романівки надійшов лист з проханням перейменувати вул. 40-річчя Перемоги на Героїв України.
Нагадаємо, Романівська селищна рада приймає пропозиції від населення щодо перейменування вулиць. Громадське обговорення відбудеться 5 липня, після чого депутати сесійним рішенням присвоять нові назви вулицям.