Вибрати За

У Житомирській області запровадили графіки аварійних відключень електроенергії

На Житомирщині запроваджено графіки аварійних відключень електроенергії в 421 населеному пункті області

Про це повідомляє голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко.
Це безпосередньо торкнеться понад 170 тисяч споживачів. Без запровадження цих графіків неможливо стабілізувати роботу енергосистеми області та Держави. Просимо усіх набратися терпіння. Орієнтовний час перепідключення споживачів – від 4 до 6 годин після вимкнення“, – написав він.

Також на сайті Житомиробленерго оприлюднені графіки відключень – http://www.ztoe.com.ua/

Так, на головній сторінці праворуч зверху оприлюднені орієнтовні планові відключення. У меню ліворуч нижче – кнопка “Відключення електроенергії”: потрібно обрати Романівський РЕМ і можна побачити нинішній графік аварійних та планових відключень. Також про відключення електроенергії можна дізнатися через Viber-bot, вказавши свій особовий рахунок: бот надасть вам наявну інформацію про відключення за вашою адресою.

Але варто зауважити, що аварійні відключення досить часто раптові і можуть не одразу відображатися в планах і графіках. Тож однозначно варто бути готовим до можливих відключень.

Як повідомляв Твій Романів на площі Єдності у Романові діє пункт обігріву, де під час відключення світла працюють генератори і є можливість зарядити ліхтарі, телефони, павербанки та інші гаджети.