Вибрати За

У дитячому відділенні Романівської лікарні завершили облаштування зони для відпочинку

У дитячому відділенні Романівської лікарні завершили облаштування зони для відпочинку – у великому холі зробили капітальний ремонт і оздобили.

Зокрема переробили стіни, пофарбували їх у яскраві кольори, зробили натяжну стелю і замінили вікна. Старі диванчики відремонтували і обтягнули новою тканиною, місцевий майстер Іван Шифрук виготовив та подарував дерев’яні стільчики та стільці. 15 січня виконали завершаючий штрих – повісили нові тюлі.

Як розповіли Твій Романів директорка лікарні Ірина Серт та завідуючий відділенням Анатолій Воробйов, всі роботи виконані за кошти меценатів та благодійників. Так, завдяки допомозі небайдужих підприємців Романівщини – маленьким пацієнтам та їх батькам комфортніше лікуватися.

Більшість палат у закладі відремонтували, тепер вони мають затишніший вигляд. Пацієнти можуть за невеличку плату обрати палати, які передбачають додаткові послуги – холодильники та умивальники. (В безкоштовних палатах холодильника немає, проте можна скористатися загальним у їдальні, а також мікрохвильовою піччю та електрочайником).

За словами керівництва закладу, на черзі планується завершити ремонт у кількох палатах і зробити ремонт ванної кімнати, один із меценатів закладу пообіцяв, що допоможе з цією проблемою. Також лікарі звертаються до батьків дітей, які вже виросли і не граються іграшками. Заклад із задоволенням прийме в подарунок для дитячої ігрової кімнати іграшки, які легко піддаються дезінфекції (пластмасові або дерев’яні, які не містять дрібних деталей).