Вибрати За

У день професійного свята романівські бібліотекарі назвали найактивніших читачів

Серед тисяч книжок вони знають кожну, і для кожного відвідувача підберуть те, що пройме до глибини душі. Вони добре орієнтуються в в сучасній літературі, в класичних творах, у популярних любовних романах, фантистиці і у незмінно затребуваних серед читачів детективах. Сергій Дзензелівський, Валентина Баша, Валентина Пеньківська, Людмила Тищенко, Людмила Каленська, Ярослав Твардовський – працівники Романівської бібліотеки для дорослих – 30 вересня відзначають своє професійне свято.

Працівники Романівської районної бібліотеки для дорослих вітають своїх колег та читачів зі святом, шлють вітання ветеранам бібліотечної справи, партнерам закладу та відзначають, що жителі Романівщини люблять читати.

Так, незмінним лідером за кількістю прочитаних книжок є Ольга Шпота, яка з початку року прочитала понад 80 книг. Найповажнішим читачем є Дьожин Борис Миколайович, який дуже полюбляє історичну літературу.

Серед найактивніших читачів: Інглятовська Ніна, Захарченко Ніла, Лаврінчук Зофія, Томчевський Володимир, Дудка Світлана, Солоха Валентина, Буданєвич Антон, Канівець Тетяна, Коцюбинська Антоніна, Хом’як Світлана, Цебенко Вадим, Юрчук Василь, Багінська Світлана, Дрозд Наталія, Кучинська Валентина, Циганков Валентин, Петровський Анатолій, Мазуркевич Валентина, Стегайло Ольга, Назарець Галина, Кирилюк Микола, Слободенюк Юлія. Серед родин, що найбільше читають у бібліотеці відзначають сім’ї Діхтяруків, Павлюків, Бєдіних, Сурікових, Акінчиців, Іванових, Кліменчуків, Атаманчуків, Павлюків, Бащинських, Прудеусів, Люльків, Шифруків, Тарасюків, Кілінових, Драгокупелів, Кондратюків, Мухіних, Вольських.

До бібліотеки частенько приїжджають із сіл: Бондарчук Євген, Лемешик Леся, Бугаєць Олена, Джаман Світлана із Старочуднівської Гути, родина Качан з Товщі, Годун Олена та Лілія та Паламарчук Марія з Великої Козари, родина Швотів, Зав’язун Жанна, Трохимчук Леокардія, Вітюк Ольга з Раців, Крейтер Ігор з Врублівки, Маленюк Микола з Разіне, Якименко Олена, Комаха Ірина, Гаврилюк Іван з Каменя, Поліщук Ліна з Гвіздярні.

Серед молоді найактивнішими читачами називають Шпіталь Софію, Богінську Вероніку, Пашковського Владислава, а також 10-а та 6-а класи Романівської гімназії.

Романівська районна бібліотека для дорослих запрошує прийти й обрати для читання книгу. У фонді є література на будь-який смак: сучасних українських авторів: Люко Дашвар, Ірен Роздобудько, Марини та Сергія Дяченків, Андрія Куркова, Андрія Кокотюхи, Юрія Винничука, Сергія Жадана, Володимира Лиса, Юрія Андруховича, Романа Іваничука, Марії Матіос, Олексія Волкова, Василя Шкляра, Оксани Забужко, тощо; є світові сучасні бестселери: Рея Бредбері, Бернара Вербера, Стівена Кінга, Тері Прачет, Пауло Коельо, Джоан Ролінг, Йоанни Яґелло, Умберто Еко, тощо. У бібліотеці є майже тисяча любовних романів, сотні детективів та багато фантастичних творів. Знайдеться на будь-який смак: заходьте, обирайте, читайте!