Вибрати За

У Всеукраїнському турнірі, який проходив у Романові, перемогла команда з Баранівки

22 вересня 2019 року в смт Романів о 10.00 на центральному стадіоні, за сприяння Фонду підтримки соціальних ініціатив ім. Олега Блохіна, відбувся щорічний Всеукраїнський дитячий турнір з футболу серед юнаків 2007 р.н. і молодших, присвячений Дню фізичної культури і спорту та з нагоди проведення Тижня масового футболу УЄФА в Україні.

У футбольному турнірі взяли   участь 6 команд: ДЮСШ Добропільського району та ДЮСШ м. Мирноград Донецької області; ДЮСШ м. Баранівка, ДЮСШ смт Романів, СК «Бердичів» та СК «Олімпієць» Житомирської області.

Турнір проводився за фінансової підтримки: Фонду підтримки соціальних ініціатив ім. Олега Блохіна, Житомирської обласної федерації футболу, Романівської селищної ради та відділу молоді, спорту та охорони здоров’я Романівської райдержадміністрації.

Після урочистостей розпочався турнір, в результаті якого перше місце посіла команда ДЮСШ м. Баранівки, на другому місці команда ДЮСШ м. Мирноград з Донецької області. Третє місце виборола команда ДЮСШ  Романова (тренер Василівський Віталій Валентинович).

За результатами ігор в кожній команді визначили кращого гравця, нападаючого, захисника. Визначили і кращих учасників турніру.

Матеріал відділу СМС та ОЗ Романівської РДА