Вибрати За

У ветеринарному центрі «Лікар ЗОО» за 2 місяці прооперували понад 30 тварин і вилікували кілька сотень домашніх улюбленців

У Романові вже 2 місяці працює ветеринарний консультаційний центр «Лікар ЗОО», в якому веде прийом лікар-ветеринар Вячеслав Кулик. За цей, здавалося б, короткий період заклад став в пригоді сотням жителів Романівщини та сусідніх районів.

У операційному кабінеті лікар Вячеслав Кулик проводив складні мікрохірургічні втручання:

  • собаці після ДТП зшивав судини та надавав всю необхідну допомогу;
  • проводив операції з видалення онкологічної пухлини стафордширському тер’єру та величезної ракової пухлини з молочних залоз безпородної собаки однієї з романівчанок; 
  • зашивав рани та зупиняв кровотечі домашнім котикам та песикам;
  • гіпсував переламані лапки домашнім улюбленцям.
  • для 15 кішечок та 6 собачок у «Лікарі ЗОО» провели стерилізацію, 6 котиків кастрували.

Крім того Вячеслав Кулик надавав допомогу в лікуванні отитів, кон’юнктивітів, лишаїв, паразитарних та бактеріологічних  інфекцій, тощо. Лікар зауважує, що останнім часом почастішали звернення щодо респіраторних вірусних захворювань у кішок – тварини мають нежить, кон’юнктивіт, слинотечу, зміну апетиту, часто котикам важко ковтати чи зникає голос.

Працює лікар і на виїзд, при чому цілодобово. Надає кваліфіковану допомогу у лікуванні та догляді корів, коней, кіз, свиней, вівць, домашньої птиці, тощо.

У ветеринарно консультаційному центрі  «Лікар ЗОО» можна не лише вилікувати тваринку, тут їй можна зробити зачіску та стрижку – в центрі облаштована грумінг-кімната, придбані спеціальні машинки для стрижки котів і собак.

Крім того, в закладі діє великий магазин-аптека. Тут можна придбати високоякісні корми для кішок, собак (не лише сухі,  а й різноманітні соуси, паштети, тощо), їжу для папуг, гризунів, черепах та рибок, корми та добавки для гусей, курей, перепелів.

Тут же можна придбати симпатичний посуд для годування, в асортименті є тарілки зі спеціальними килимками, що убезпечують від забруднення підлоги.

Можна обрати й будиночок чи лежак для свого улюбленця, різноманітні іграшки та аксесуари, а для котиків – дряпки для кігтиків.

В асортименті закладу є різноманітні засоби від бліх та інших паразитів, протигельмінтні препарати, шампуні, косметичні засоби.

Для власників великої рогатої худоби, кіз, кроликів та домашньої птиці теж передбачений великий асортимент продукції. В наявності інфрачервоні лампи для обігріву птиці і поросят, спеціальні бачки та відра для «випойки» телят, лизунці, збагачені кальцієм та вітамінами, антигельмінтики для профілактики фазціольозу для ВРХ і дрібної худоби, протимаститні засоби, захисні мазі для вимені, антибіотики, в тому числі 4 покоління, після вживання яких молоко корів люди можуть одразу вживати в їжу, так як препарат виводиться нирками корови, антибіотики для лікування грипу коней. Є і вакцина для кроликів проти геморагічної хвороби, від якої найчастіше гинуть ці тваринки

В продажу є спреї від кліщів, вітаміни, сухе молоко для найменших цуценят, американські вакцини для собак та котів, отрута від гризунів, засоби від паразитів.

Перевага закладу в тому, що в одному місці можна отримати і консультацію висококваліфікованого лікаря і одразу придбати препарат за вигідною ціною.

«Лікар ЗОО» також видає сертифіковані паспорти тварин міжнародного зразка, вводить нові записи в наявні документи власника.

Заклад знаходиться на вул. Кооперативній 15 (у дворі райсоюзу). Лікар Вячеслав Кулик приймає дзвінки цілодобово – 098-791-36-19. «Лікар ЗОО» запрошує відвідати заклад і щиро зичить вам та вашим улюбленцям бути здоровими та мати потребу лише в грумінгу та у засобах профілактики