Вибрати За

Учні Романівської гімназії відвідали з екскурсією Верховну Раду

28 листопада вчителі та учні 9-10 класів  КУ ОНЗ «Романівська гімназія» з ініціативи заступника директора Драгокупел О.В. та вчительки історії і права Шифрук С.Б. відвідали Верховну Раду України.

Екскурсія до Верховної Ради розпочалась із музею історії.

Екскурсовод запросила учнів до так званих “кулуарів”, де вони отримали змогу на власні очі побачити прапор української державності, який внесли народні депутатами України першого скликання до зали засідань Верховної Ради України 24 серпня 1991 року, копію Конституції України, копію Акта проголошення незалежності України.

Також учні ознайомилися з оригінальною картиною відомого художника О. Г. Кулакова під назвою “Державотворення”, яка є почесним символом успішної боротьби за українську незалежність.

Наприкінці екскурсії учні мали змогу відвідати сам зал засідань ВРУ та зробили пам’ятні фото в будівлі українського парламенту.

 А далі в Освітньому  Центрі  Верховної Ради України учнів запросили на «Урок демократії»: їх ознайомили з історією ВРУ, а, найголовніше, вони мали змогу долучитися до створення закону про впровадження «Gapyear» (вільного академічного року).

ОНЗ “Романівська гімназія”