Вибрати За

Учні з Романівського району здобули переможні місця на обласних етапах олімпіад

На сайті Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти оприлюднені результати обласних етапів предметних олімпіад. Серед переможців є учні Романівського району.

Обласний етап олімпіади з біології:

  • 8-класниця ОНЗ «Романівська гімназія» Розуванова Ольга Василівна (вчитель Садова С.Ю.) здобула диплом ІІ ступеня.
  • 9-класниця ОНЗ «Романівська гімназія»  Богінська Вероніка Альбертівна (вчитель Волтарніст Т.В.) здобула диплом І ступеня, а Шпіталь Софія Андріївна (вчитель Волтарніст Т.В.) здобула диплом ІІІ ступеня.

Обласний етап олімпіади з астрономії:

11-класник Романівської гімназії Волков Дмитро Олександрович (вчитель Ученко В.Г.) здобув диплом ІІІ ступеня.

Обласний етап олімпіади з географії:

  • 8-класник Романівської гімназії Чулій Михайло Максимович (вчитель Прогонна О.А.) здобув диплом ІІІ ступеня.
  • 9-класниця Романівської гімназії Шпіталь Софія Андріївна (вчитель Прогонна О.А.) здобула диплом ІІ ступеня.
  • 10-класники Романівської гімназії Воробйов Олексій Олександрович та Бондарчук Денис Ігорович  (вчитель Прогонна О.А.) здобули кожен по диплому ІІ ступеня.

Обласний етап олімпіади з математики:

  • 11-класник Романівської гімназії Волков Дмитро Олександрович (вчитель Насімчук Л.В.) здобув диплом ІІІ ступеня.
  • 9-класник ОНЗ «Миропільська гімназія» Ковальчук Юрій Володимирович (вчитель Лук’янчук В.О.) здобув диплом ІІ ступеня
  • 8-класник Романівської гімназії Чулій Михайло Максимович (вчитель Насімчук Л.В.) здобув диплом ІІІ ступеня.

Обласний етап олімпіади з історії:

  • 8-класник Романівської гімназії Юрін Артем Юрійович (вчитель Шифрук С.Б.) здобув диплом ІІІ ступеня.
  • 9-класники Романівської гімназії Валінкевич Роман Валентинович та Гладська Анастасія Максимівна (вчитель Шифрук С.Б.) здобули по диплому ІІ ступеня.
  • 11-класниця Романівської гімназії Ширмазанян Софія Арсенівна (вчитель Верніцька Л.М.) здобула диплом ІІІ ступеня

Обласний етап олімпіади з інформатики:

  • 9-класник ОНЗ «Миропільська гімназія» Ковальчук Юрій Володимирович (вчитель Шевчук П.Г.) здобув диплом І ступеня
  • 11-класник Романівської гімназії Волков Дмитро Олександрович (вчитель Грив’юк О.П.) здобув диплом ІІІ ступеня.

Обласний етап олімпіади з фізики

8-класник Романівської гімназії Колотюк Дем’ян Васильович (вчитель Усенко В.Г.) здобув диплом ІІІ ступеня.