Вибрати За

Учасники дитячого блокпосту у Романові передали волонтерам 6500 грн на придбання дрону для військових

26 серпня учасники дитячого блокпосту, який впродовж певного періоду діяв у Романові біля колишнього склозаводу, передали волонтеру Олегу Карпову зібрані кошти.

Діткам, які стояли при дорозі і спілкувалися з водіями, випитуючи цікаві історичні дати та дані про українських відомих постатей, вдалося зібрати аж 6500 грн. Варто зауважити, що діти ніколи не просили кошти у водіїв, гроші їм почали давати спочатку самі автомобілісти. А пенсіонери і жителі району, які не мали авто, сідали на велосипеди і навмисне проїжджали блокпост, щоб пройти перевірку і додати кілька гривень на ЗСУ.

Всі кошти діти передали Олегу Карпову, який нині проводить збір коштів на дрон для виконання бойових завдань одному із бійців із Романова.

Олег Карпов теж вирішив порадувати дітей і зробив для них сюрприз – отримав дозвіл на політ свого звичайного квадрокоптера у центрі селища і дозволив кожному із дітлахів покерувати польотом. А секретар Романівської селищної ради Юрій Чумаченко подарував діткам торт та напої. А Тетяна Гаврилюк провела дітям екскурсію у штаб Берегині. Зокрема діти побачили трофеї з війни та плели маскувальні сітки