Вибрати За

Учасники Всеукраїнського змагання Хештег-марафон #SpeakUpUkraine #TraffikChallenge з Врублівки ініціювали встановлення дорожніх знаків біля школи

Команда Врублівської школи стала учасницею Всеукраїнського змагання Хештег-марафон #SpeakUpUkraine #TraffikChallenge

В рамках участі у конкурсі врублівські школярі вирішили привернути увагу до безпеки на дорозі біля школи. Адже у центрі села, де розміщена Врублівська школа, надзвичайно пожвавлений рух. Нещодавно тут поклали нове дорожнє покриття і водії не завжди зменшують швидкість, та і діти дуже часто не переходять дорогу, а перебігають. Члени команди написали лист-звернення до сільського голови Кадлубовського А.А. з проханням встановити дорожний знак «Увага. Діти» та нанести розмітку «Пішохідний перехід», який вручили йому 17 жовтня .

19 жовтня учасники команди провели громадську акцію «Трикутник безпеки». Учасниками акції стали учні, вчителі Врублівської школи, батьки, жителі нашого села, які підтримали ініціативу команди зі встановлення дорожніх знаків.

22 жовтня відбулася зустріч учнів – учасників команди з працівниками Романівського відділення поліції: з начальником сектору превенції Камінським Ю. Г., інспектором М’янівським С. М. та поліцейським Дубиною О. М. Працівники поліції підтримали рішення команди про необхідність встановлення дорожніх знаків перед школою.

Підтримали ідею встановлення знаків та нанесення розмітки і у виконавчому комітеті Врублівської сільської ради, зазначивши, що нині в бюджеті такі витрати не передбачені, але при надходженні фінансів питання встановлення знаків розглядатиметься першочергово