Вибрати За

Учасники АТО, ООС та внутрішньо переміщені особи можуть подати заявки на пільговий кредит на придбання житла

З 3 по 5 грудня учасники АТО, ООС та внутрішньо переміщені особи можуть подати заявки на пільговий кредит на придбання житла.

Про це Твій Романів повідомили в Управлінні праці та соціального захисту населення Романівської РДА.

“Згідно змін до Закону України «Про Державний бюджет України
на 2019 рік» передбачено нову бюджетну програму «Надання пільгового довгострокового державного кредиту внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення антитерористичної операції та/або учасникам проведення операції Об’єднаних сил на придбання житла» Кредит буде надаватися на термін до 20 років, а відсоткова ставка становитиме 3% річних.

Одержувачі кредиту самостійно обирають житлові об’єкти, це може бути квартира у багатоквартирному будинку або одноквартирний житловий будинок, якщо житло прийнято в експлуатацію не більше ніж 25 чи реконструйовано не більше ніж 15 років тому.

Звертаємо увагу,  що прийняття заяв про намір отримати пільговий кредит на придбання житла від громадян – учасників проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, внутрішньо переміщених осіб з 3 по 5 грудня 2019 року.

У зв’язку з цим, зацікавлені особи в отриманні пільгового довгострокового державного кредиту на придбання житла мають можливість отримати необхідну інформацію на офіційному веб-сайті Житомирського Регіонального Управління Держмолодьжитла  ( zht.molod-kredit.gov.ua ) :

Заяви про намір отримати кредит та анкети можуть бути подані до  будь-якого регіонального управління Держмолодьжитла (не залежно від місця реєстрації громадянина)  в робочий час з 09.00 год. до 18.00 год.

Прийняття заяв про намір отримати кредит буде припинено 05 грудня 2019 року о 18.00 год.

Управління праці та соціального захисту населення