Вибрати За

У Романові на карантині селищна рада і частина лікарні, а “швидка” обслуговує Любарщину, де спалах COVID-19

Романівські медики одностайно і наполегливо просять жителів Романівського району не розслаблятися, носити маски, тримати дистанцію, мити і дезінфікувати руки – COVID-19 нікуди не подівся і він шириться громадою.

Так, станом на 15 червня у Романівській лікарні на карантин через COVID-19 закрили 3 відділення. Медики кажуть, що у людей, які звернулися у лікарню за плановим лікуванням ПЛР-тести виявляють COVID-19, хоча жодних зовнішніх ознак немає. Це означає, що хвороба шириться Романівським районом, часто проходить безсимтомно, а нехтування громадянами умовами карантину наражає на небезпеку людей, який мають слабший імунітет і їх організм не зможе побороти коронавірус.

Медики Романівської бригади швидкої допомоги нині обслуговують Любарський район, де зафіксовано спалах COVID-19. Станом на 15 червня там 123 випадки COVID-19, а цими вихідними померли 2 жителів цього району. Романівські медики швидкої змушені обслуговувати Любарський район, так як Любарська бригада на карантині – помер їх водій, що мав COVID-19, інші працівники здали ПЛР-тести і тепер на самоізоляції, частина робітників взагалі звільнилася. Тож Романівська бригада швидкої тепер має вдвічі більше викликів, долає в десятки разів більші відстані. А працюють всього три бригади, які фізично не встигають одночасно надавати допомогу в різних куточках двох районів.

Нагадаємо, з кінця минулого тижня на карантині також Романівська селищна рада, працівниця якої захворіла на COVID-19.

Станом на 15 червня у Романівському райні 11 випадків COVID-19.

Тож лікарі просять не розслаблятися і берегти своє здоров’я!