Вибрати За

Управління праці і соцзахисту Романівської РДА реорганізували у відділення №7 УПСЗН Житомирської РДА

Відповідно до пункту 6 частини першої статті 20 Закону України “Про Кабінет Міністрів України” і статті 71 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” здійснено реорганізацію районних державних адміністрацій районів, ліквідованих згідно з постановою Верховної Ради України від 17 липня 2020 р. № 807-IX “Про утворення та ліквідацію районів”, шляхом приєднання до районних державних адміністрацій, розташованих в адміністративних центрах районів, утворених зазначеною постановою.

Внаслідок чого, «Управління праці та соціального захисту населення Романівської районної державної адміністрації» реорганізовано у “Відділення № 7 Романів управління праці та соціального захисту населення Житомирської районної державної адміністрації” для забезпечення виконання визначених законодавством сервісних функцій з призначення, нарахування та виплати державних допомог (пільг, субсидій та допомог).

Розпорядок роботи Відділення №7 (Романів) Управління праці та соціального захисту населення Житомирської райдержадміністрації:

  • початок роботи у понеділок, вівторок, середу, четвер, п’ятницю – з 08.00 год.;
  • кінець робочого дня у понеділок, вівторок, середу, четвер – о 17.00 год.,

у п’ятницю – о 15.45 год.;

перерва на обід  з 13.00 до 13.45 год.

Телефон 23093

Матеріал Відділення №7 (Романів)
Управління праці та соціального захисту
населення Житомирської райдержадміністрації