Вибрати За

Управління праці Романівської РДА запрошує взяти участь у конкурсі творчих робіт до Дня батька

Департамент праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації з 1 по 19 червня проводить обласний онлайн-конкурс творчих робіт до Дня батька.

На конкурс подаються індивідуально підготовлені конкурсні роботи дітей шкільного віку (7-17 років).

На основі робіт буде виданий буклет із роботами переможців та отримані подарунки.

Конкурс проводиться за такими номінаціями:

  • малюнок;
  • вітальна листівка.

Вимоги до творчих робіт в номінації «Малюнок»: роботи повинні бути виконані в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка тощо) на аркуші формату А4, подаватись у відсканованому форматі, JPEG, неоформлені в рамки, паспарту, наклейками, надписами та інше.

Конкурсні роботи в номінації «Вітальна листівка» можуть бути подані учасниками в одному з двох форматів:

–       текстово-графічна листівка – художньо оформлена на папері формату А4 листівка, подаватися у відсканованому форматі, JPEG, яка містить прозове або віршоване побажання-підтримку воїну ООС;

–       відеолистівка – прозове або віршоване привітання-підтримка воїна ООС, виконане у форматі відео (МР-4) тривалістю не більше 3-х хвилин.

До конкурсних робіт потрібно додати заявку із зазначенням прізвища, імені та по батькові конкурсанта, дати народження, назви конкурсної роботи, контактних даних: номера телефону, електронної пошти, місця проживання, повної назви закладу освіти (у довільній формі).

Конкурсні роботи та заявки до них надсилати до управління праці та соціального захисту населення Романівської райдержадміністрації  в електронному вигляді  на адреси  – romayprns1@ukr.net або 03192738@mail.gov.ua до 17.06.2020 року.

За довідками звертатися за тел. 2-15-85, 096-21-73-305