Вибрати За

Умови замовлення реклами та вітань на сайті Твій Романів

Твій Романів – найпопулярніший медіа-ресурс на території Романівщини. На сайті щодня публікуються найсвіжіші новини Романівської та Миропільської громад, які переглядають понад 25 000 постійних читачів. Твій Романів має й постійну аудиторію за межами району.

Крім публікації новин Твій Романів пропонує послуги розміщення реклами, оголошень та вітань.

Вартість послуг оцінюється індивідуально, вона на пряму залежить від обсягу і розміру реклами.

Види реклами та їх вартість

Рекламний банер

Рекламний банер розміщується на сайті на термін від 1 тижня.

Розмір 300х600 пікселів – вартість 120 грн на тиждень. Зразок:

Рекламний банер 300х500 пікселів – 200 грн. Зразок:

Можливий індивідуальний підбір розміру банеру в залежності від обсягу змісту. Ціна розраховується пропорційно.

У вартість входить макетування банеру та оголошення.

Оголошення та банери розміщенні праворуч екрану на моніторах комп’ютерів та одразу після статті внизу на екранах мобільних телефонів.

Рекламна стаття

Твій Романів надає можливість публікації рекламної статті. Матеріал розміщується у стрічці новин і на відміну від банерів не зникає з сайту, а лише опускається в міру появи нових новин. Матеріал можна піднімати вверх в стрічці новин за додаткову плату. Вартість статті – 500 грн, політичного характеру – 600 грн, статті-подяки – 350 грн. У вартість входить написання матеріалу (за умови надання всієї необхідної інформації).

Вітання

Сайт Твій Романів надає послуги з розміщення вітань. Вартість банеру-вітання коштує 100 грн. Він розміщується в правій панелі над рекламними банерами та оголошеннями. Вітання публікується на один день – безпосередньо у день свята.

Також Твій Романів надає можливість привітати зі святом окремою публікацією. Стаття-вітання може містити довге вітання, вірші, біографію, фотографії ювіляра – на ваше бажання. Вартість статті-вітання – 500 грн. Стаття-вітання з сайту не зникають.

Всі оголошення, вітання та реклама дублюються на нашій сторінці у фейсбук.

Як замовити рекламу:

Написати нам на пошту : info@tvijromaniv.in.ua   

Написати нам повідомлення у Facebook https://www.facebook.com/tvijromaniv

Зателефонувати: +380981971854 (телефонувати з 9.30 до 18.00)

Твій Романів щодня переглядають тисячі читачів. Середньомісячний показник – близько 25 тис. унікальних читачів та понад 200 000 переглядів публікацій.

Показник відвідуваності за даними Google Analytics у травні 2021 – 26123 унікальних читачів; 209284 переглядів публікацій

Запрошуємо до співпраці!