Вибрати За

Туристичні об’єкти Романівщини представили на фестивалі «ZT-EXPO 2020»

11 вересня 2020 р. у м.Житомир відбувся щорічний Всеукраїнський культурно-мистецький фестиваль «ZT-EXPO 2020».

Сектор культури Романівської РДА взяв участь у заході з метою популяризації туристичного потенціалу Романівського краю.

Як зазначалось раніше, Романівський район представив п’ять туристичних  об’єктів. А саме: Краєзнавчий музей Романівщини, Хутір Брачки, Садибу «Благодать» та об’єкти культурної спадщини – Свято-Троїцьку церкву с. Монастирок (пам’ятка архітектури 1722 р., 1900 р.) та Олександро-Невську церкву с.Ягодинка (пам’ятка архітектури, друга половина ХІХ ст).

Фестиваль розпочав роботу 10 вересня, усі учасники заходу мали змогу відвідати Музей космонавтики ім. С.П. Корольова, який у цьому році відзначив 50–річчя, побувати у Тетерівській ОТГ, а також відвідати виставу «За двома зайцями» у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги.

Сам фестиваль відбувся 11 вересня.

Біля кінотеатру «Жовтень усі охочі могли ознайомитися з цікавими туристичними локаціями регіонів України. Також на фестивалі були представлені «спортивні» локації: показові виступи спортсменів, гра в шахи, шашки та настільний футбол, присвячені Дню фізичної культури і спорту, який відзначали 12 вересня.

Усі учасники отримали подяки за участь від Департаменту культури молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.

Методичний центр закладів сфери культури