Вибрати За

Танці метеликів під фортепіано та солодкі мелодії скрипки у променях заходу: концерт Миколи Мирошниченка у Романові
Одразу після перших звуків фортепіано у променях західного сонця закружляли метелики. Під мелодію Чайковського, яку вправно і натхненно грав Миколи Мирошниченко, ніби танцювали метелики, кожен рух їх відтворював ритм і гармоніював з композицією.

Цьогорічний концерт Миколи Мирошниченка під відкритим небом у Романові виявився особливо атмосферним – і теплі промені вечірнього сонця, і яскраві метелики, і пурхітливі пташки, що кружляли навкруги, надзвичайно вдало доповнювали музику. Глядачі щедро аплодували Миколі Мирошниченку, а він неймовірно швидко і чітко перебирав пальцями по чорних і білих клавішах, а також дивував сюрпризами. Адже нині виконував композиції не лише на фортепіано, а й дуже зворушливо зіграв на скрипці, яку йому власноруч зробив і подарував тато, а вчергове виходячи на біс (чи то втретє, чи то вчетверте) зіграв ще й на гітарі.

Глядачі довго не відпускали Миколу Мирошниченка з імпровізованої сцени на східцях Романівської мистецької школи і щиро сподіваються, що він ще не раз навідається з концертом у Романів.