Вибрати За

Суд оштрафував чотирьох посадовців Романівщини за несвоєчасне подання декларацій за 2019 рік
У Єдиному державному реєстрі судових рішень опубліковано 4 постанови Романівського районного суду, які стосуються несвоєчасного подання декларацій.

Зокрема в них йдеться, що діловод Миропільської селищної ради  несвоєчасно, лише 09.06.2020 року, подала декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією. Суд визнав особу винною та призначив штраф у розмірі 850 грн. Постанова може бути оскаржена до Житомирського апеляційного суду.

В іншій постанові йдеться, що провідний спеціаліст з бухгалтерського обліку Миропільської селищної ради несвоєчасно, лише 07.06.2020 року, подала декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією. Суд визнав особу винною та призначив штраф у розмірі 850 грн. Постанова може бути оскаржена до Житомирського апеляційного суду.

Також суд виніс постанови щодо двох депутатів Нивненської сільської ради, які також несвоєчасно подали декларації за 2019 рік: в одному випадку – 23.06.2020, в іншому – 17.08.2020  . Обом депутатам призначили штрафи по 850 грн. Постанови можуть бути оскаржені до Житомирського апеляційного суду.

Нагадаємо, в листопаді за повідомленням Новоград-Волинської місцевої прокуратури Твій Романів публікував інформацію про те, що на Романівщині оштрафували трьох депутатів сільської ради, які несвоєчасно подали декларації.