Вибрати За

Суд виніс вирок уродженцю Мирополя, який підробив документи про інвалідність і звільнення від мобілізації щоб перетнути кордон

У Єдиному державному реєстрі судових рішень 28 серпня опублікований Вирок Мостиського районного суду Львівської області уродженцю селища Миропіль Романівського району Житомирської області.
У Вироку йдеться, що чоловіку  пред`’явлено обвинувачення в тому, що на початку серпня 2022 року чоловік підробив довідку МСЕК з метою подальшого особистого використання документу під час перетину державного кордону України, а саме отримання права на виїзд за межі території України та звільнення від обов’язку мобілізації на службу до Збройних Сил України. Перебуваючи у селищі Миропіль Житомирського району чоловік у мережі «Інтернет» віднайшов бланк довідки до акта огляду МСЕК, в якому були проставлені реквізити та печатка Житомирської обласної медико-соціальної експертної комісії № 1, в який вніс свої анкетні дані, а також завідомо недостовірні відомості про інвалідність ІІ групи за загальним захворюванням, роздрукував його та поставив підпис за голову МСЕК.

4 серпня 2022 року приблизно о 16:05 год.,чоловік, достовірно знаючи та усвідомлюючи, що довідка до акта огляду МСЕК, видана на його ім’я, підроблена та містить завідомо недостовірні відомості, пред’явив та надав його інспектору прикордонної служби.

У суді обвинувачений беззаперечно визнав свою вину.

Суд визнав чоловіка винуватим та призначив покарання за сукупністю кримінальних правопорушень – штраф в розмірі 800 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 13 600 гривень.

На вирок може бути подана апеляційна скарга .