Вибрати За

СПІЛЬНО TEAM допомагає ФОПам у вирішенні проблем та організовує для підприємців навчальні семінари
Романівська команда СПІЛЬНО TEAM організувала підтримку для підприємців, особливо акцентуючи увагу на допомозі дрібним ФОПам, для яких бюрократичні вимоги створюють більше проблем, ніж власне ведення самого бізнесу.

«Досить часто наші ФОПи працюють наосліп, про необхідність впровадження якихось систем чи здачі певних звітностей дізнаються випадково, адже жодних роз’яснень ніхто не надає і не повідомляє про нововведення. В результаті ті дрібні ФОПи, які найсумлінніше сплачують податки і самостійно заробляють на власне проживання і виховання дітей, не беручи нічого в держави, опиняються в ситуації, коли змушені не просто закривати бізнес, а й платити велику пеню і штрафи. Тож ми вирішили підтримати фізичних осіб-підприємців, допомагаючи у вирішенні питань, зокрема  проводячи навчальні семінари зі справжніми фахівцями, які , як кажуть, «глибоко в темі»,  – розповіла Твій Романів Вікторія Михалевська, очільниця СПІЛЬНО TEAM.

Нині команда СПІЛЬНО TEAM співпрацює з підприємцями, проводить опитування і найближчим часом, як тільки дозволять карантинні умови, планують провести перший практичний семінар.

«Ми хочемо організувати якісні систематичні навчання для наших підприємців. Не для галочки, не для краси, не для звітності держорганів, а саме для реального вирішення проблем простих ФОПів. Пояснювати «на пальцях» як легко вирішити складні питання, куди дзвонити, куди подавати, як звіряти дані. До прикладу одним з перших питань має бути запровадження РРО та ПРРО для підприємців. Запрошений фахівець розкаже, що воно таке цей РРО, де його взяти, як зареєструвати, як користуватися, як подавати звітності», – розповіла Анастасія Левчук, один із координаторів проєкту.

Семінари СПІЛЬНО TEAM планує проводити  із залученням сучасної техніки, засобами наочності, реальними прикладами, тощо. Нині Спільно.team продовжує збір заявок і потреб від підприємців і запрошує всіх до співпраці:

Сторінка СПІЛЬНО TEAM у фейсбуці – https://www.facebook.com/spilno.team

Телефон: 067 413 2220

Електронна адреса: info@spilno.team