Вибрати За

Спеціалістка фінансового управління Романівської селищної ради пройшла двомісячне стажування у Польщі

Спеціаліст фінансового управління Романівської селищної ради Ліна Ремша впродовж двох місяців переймала досвід польських колег.

Про це Твій Романів повідомили у фінансовому управлінні Романівської селищної ради.
У травні 2022 року Ліна Ремша пройшла відбір за програмою стажування “Добре самоврядування”, що фінансується в рамках програми польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Це оперативний захід Фонду Міжнародної Солідарності, метою якого є обмін польським досвідом з українськими представниками органів місцевого самоврядування. Фонд отримав 121 заявку з 22 областей України, до участі у стажуванні відібрали 21 особу.

Під час перебування в Польщі з 12 вересня до 13 листопада 2022 року в мерії міста Менджизець Підляський (Miasto Międzyrzec Podlaski) Ліна Ремша брала участь у реалізації різних заходів. Набувала нових знань на конференціях та майстеркласах у Любліні та Варшаві. Отримувала практичний досвід і контакти для подальшого розвитку Романівської селищної ради. Крім усього, мала можливість ознайомитися із життям, побутом і традиціями жителів міста Мендзижець Підляський, оцінити схожість та відмінність між менталітетами українців та поляків.

“Ці два місяці залишили неймовірні враження, адже вдалося поспілкуватися і познайомитися з роботою представників польського місцевого самоврядування у багатьох сферах. Цікаво було пізнавати як деталі ніби й рутинних справ, так і глобальні процеси, адже для розвитку усе має значення. Я для себе багато порівнювала із нашою системою: і способи роботи, і обсяги фінансування, і підходи до вирішення проблем. Сподіваюся, що набутий досвід мені вдасться застосувати у Романівській громаді та поділитися ним з колегами. А ще маю надію, що співпраця Романівської громади і Фонду міжнародної солідарності продовжиться”, – зауважила Ліна Ремша.