Вибрати За

Серед кандидатів на посади заступників голови Романівської РДА – двоє немісцевих

12 травня у великій залі адмінприміщення райради відбулися громадські слухання, на який голова Романівської РДА представив кандидатури на посади першого заступника та заступника з гуманітраних питань.
На посаду першого заступника було представлено два кандидати: нинішнього першого заступника Олександра Біленького та однокурсника О. Г. Капінуса – Остапчука  Віктора Олександровича.

Біленький Олександр Петрович

Біленький Олександр Петрович

Остапчук Віктор Олександрович дуже детально розповів присутнім про свою біографію. Зокрема: йому 53 роки, має 4 синів та доньку. Закінчив юридичний факультет університету Тараса Шевченка, працював за направленням три роки слідчим в прокуратурі Володимир-Волинського району. Працював заступником голови колгоспу, а згодом головою правління колгоспу ім. Чапаєва. Балотувався до Верховної Ради та не пройшов. Працював начальником штабу Маліновського під час виборів. 10 останніх років працював кризис-менеджером.
На питання із залу, чому саме він вирішив прийти в Романівський район, Віктор Олександрович відповів, тому що знає голову РДА О.Г. Капінуса, який був йому однокурсником.

Остапчук Віктор Олександрович

Остапчук Віктор Олександрович

На посаду заступника голови Романівської РДА претендувало 3 кандидатури: нині діючий заступник Мілінчук Алла Анатоліївна, житомирянин Хижниченко Максим Олегович та заступник директора Романівської гімназії КучинськаТетяна Вікторівна. Мілінчук А.А. прозвітувала перед присутніми про виконувану роботу на своїй посаді.

34-річний Хижниченко Максим зазначив, що він волонтер, займається громадсько-політичною діяльністю. Ніколи не працював на державній службі і відповідного досвіду немає. За освітою – соцпрацівник, закінчив міжнародний університет Україна.

Хижниченко Максим Олегович

Хижниченко Максим Олегович

Тетяна Кучинська зазначила, що її рішення претендувати на посаду заступника – дуже важке. Вона закцентувала увагу на патріотизмі і важливості змін, заради кращої держави. Повідомила, що здатна не лише на критику, а й готова власними силами допомогати творити нову владу. Розуміючи, що їй буде вкрай складно, адже вона добре розуміється не у всіх сферах гуманітарної діяльності, зокрема  в медицині. Але пообіцяла вдосконалюватися і навчатися.

В залі виступали люди, які підтримували тих, чи інших кандидатів. Зрештою О.Г.Капінус заявив, що дослухається до думки громадськості, але рішення остаточне прийматиме сам.