Вибрати За

Сергія Кузьміних через прогули вкотре позбавили “депутатських виплат”

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної ради на засіданні розглянув питання про припинення відшкодування народним депутатам витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, за січень 2022 року.

Рішення 9 лютого 2022 року ухвалили на засіданні Комітету.

Серед депутатів, які згідно з відомостями, поданими Апаратом Верховної Ради України, протягом січня 2022 року без поважних причин не брали особистої участі у більш як 30 відсотках голосувань при прийнятті рішень Верховної Ради України на пленарних засіданнях є Сергій Кузьміних (член фракції «Слуга народу», обраний від Чуднівського округу №67).

За інформацією сайту Верховної ради про реєстрацію Кузьміних на пленарних засіданнях, в січні з чотирьох засіданнях він був присутній за електронною реєстрацією на двох, а за зведеною – на трьох, при цьому на одному із засідань він брав участь лише у 90,6% голосувань.

Скріншот з сайту Верховної ради

Матеріал Житомир.інфо

Варто зауважити, що Сергія Кузьміних вже не вперше позбавляють виплат.

Нагадаємо, народного депутата від 67 виборчого округу, куди входять Миропільська та Романівська громади, Сергія Кузьміних взяли “на гарячому” під час отримання хабаря. В п’ятницю 11 лютого суд має обрати депутату запобіжний захід.