Вибрати За

Сайт Твій Романів святкує 5-річчя!

27 липня 2015 року в Інтернеті в доступі для читачів з’явився сайт Твій Романів. І ось ми уже 5 років безкоштовно для вас збираємо і публікуємо найцікавіші новини Романівського району.

Аудиторія сайту зростає щодня. Якщо за перший місяць роботи сайту у серпні 2015 нас прочитали 3680 читачів, то  за червень 2020 р – 26 945 користувачів. Твій Романів читає майже все доросле населення району, також маємо численну аудиторію за кордоном. Сайт читають у США, Польщі, Росії, Італії, Чехії, Німеччині, Данії, Великобританії, Ізраїлі, тощо. Дякуємо, що ви з нами!

За 5 років роботи у сайту Твій Романів склалася плідна співпраця з багатьма організаціями.  В кожній статті ми вказуємо джерело інформації – звідки ми саме взяли дані, які публікуємо. Інформацію від читачів ми завжди перевіряємо в офіційних джерелах – звертаємося до відповідних організацій і просимо підтвердити чи спростувати інформацію, надати деталі. Зазвичай більшість закладів і працівників установ з легкістю йдуть на контакт, діляться інформацією і допомагають у висвітленні подій, хоча є й такі люди, які не бажають давати інформацію, тоді ми надсилаємо офіційні запити (а це мінімум 5 днів чекати – відповідно інформація втрачає актуальність), або ж звертаємося напряму до вищих організацій обласного рівня, які теж надають матеріали. Щиро дякуємо всім, хто співпрацює з сайтом Твій Романів!

Щиро дякуємо всім рекламодавцям за співпрацю. Саме завдяки вам сайт працює! Адже саме ви, розраховуючись за рекламу,  оплачуєте рахунки сайту – платите за хостинг, домен, додаткове місце на сервері, податки, поточні витрати, пов’язані зі збиранням інформації. Дякуємо вам і зичимо стабільних прибутків!

Дякуємо всім, хто читає новини від Твій Романів! Дякуємо всім, хто легко йде на контакт і без проблем надає інформацію! Дякуємо всім, хто надає інформацію, хоча знає, що керівництво його за це не похвалить! Дякуємо всім, хто дзвонить, пише – повідомляє про новини! Зичимо всім вам міцного здоров’я, радості та лише позитивних новин!

Хто хоче привітати нас з нашим першим маленьким ювілеєм, ось рахуночок у ПриватБанку – 5169 3305 1919 3905. Дякуємо!

Також публікуємо 10 найпопулярніших новин від сайту Твій Романів за 5 років. Звісно, найбільше переглядів завжди набирають новини про надзвичайні ситуації, але дуже приємно, що в десятку найпопулярніших потрапили також і позитивні матеріали. Щоб прочитати новину – натискайте на назву:

  1. 32 будівлі згоріло в селі на Романівщині. Пожежник в реанімації
  2. На концерт Олега Винника до Дня Романова приїхали тисячі жителів району та області
  3. У Романові затримали продавців наркотиків, серед яких є поліцейський
  4. На Романівщині зіткнулись 3 авто. 24-річний пасажир загинув
  5. На площі Єдності в Романові встановили камеру, відео з якої можна переглянути онлайн
  6. СТБ знімає “Хату на тата” в Романівському районі
  7. У Чуднові в ДТП загинули жителі Романівського району
  8. Оповіщатимуть про призов на військову службу тепер по-новому, – комісар Романівського РВК
  9. Лікар, якому придбали службове житло – звільнився і виїхав. Комісія обстежила будинок і виявила нестачу майна
  10. Загиблого бійця ООС Дмитра Дашковця жителі Романівщини зустрічали на колінах