Вибрати За

Рятівники Романівщини відзначають професійне свято

архівне фото

17 вересня в Україні відзначають День рятівника.

Рятівники – це люди, про яких ми згадуємо лише в найстрашніші моменти, коли допомога потрібна тут і зараз; це люди, які не бояться нічого, які готові прийти на допомогу в будь-який час доби; це люди, які незважаючи ні на що продовжують виконувати свою роботу і розуміють стан людей, які потрапили у біду.

На варті безпеки від надзвичайних ситуацій у Романівському районі стоять: особовий склад Романівського РС Гурін Василь Миколайович, Палій Олександр Миколайович; співробітники 26 ДПРЧ (смт Романів) Подобнюк Андрій Володимирович, Федорук Михайло Олександрович, Чернецький Павло Павлович, Бондарчук Володимир Іванович, Коцюбко Олександр Борисович, Демиденко Ніна Михайлівна, Жевенко Андрій Валерійович, Беник Яна Сергіївна, Гаврилюк Микола Костянтинович, Гаврилюк Вячеслав Костянтинович, Шнурков Володимир Валерійович,
Гнатюк Олександр Романович, Шевчук Вадим Володимирович, Карпінський Олег Вікторович, Корінчук Михайло Михайлович, Горжиник Василь Олександрович, Дрозд Олександр Петрович,
Оксаніч Роман Петрович, Паламарчук Володимир Іванович, Клімчук Богдан Юрійович; співробітники 32 ДПРП (смт Миропіль)
Дубина Олександр Дмитрович, Друзь Сергій Васильович, Мельник Леонід Олександрович, Гайдай Андрій Миколайович, Вербицький Олександр Вікторович, Гиндич Максим Васильович, Носачук Ігор Іванович, Друзь Юрій Васильович, Верещак Сергій Анатолійович, Ксінчук Сергій Олександрович, Якобчук Богдан Юрійович, Бабич Василь Васильович, Вербенець Юрій Вікторович.

Ці люди з початку року на Романівщині загасили 109 пожеж. Досить часто працювали в надскладних умовах, до прикладу в квітні 2020 їм довелося боротися зі страшенною вогняною стихією, що вирувала у Борятині. Підпал трави швидко переріс у величезну пожежу, потужний вітер розносив вітер від хати до хати і спопеляв будинки один за одним. Взагалі, найпоширенішою причиною пожеж є людська недбалість, яка додає роботи рятувальникам і наносить страшні збитки: люби підпалюють стерню, спалюють сміття та суху рослинність, не контролюючи ситуацію, і вогонь знищує майно, будинки, калічить та вбиває людей.

Тож вітаємо рятувальників з професійним святом. Зичимо міцного здоров’я та сухих рукавів.
Фото роботи рятувальників у 2020 році

Фоторепортаж до Дня рятувальника у 2019 році можна переглянути, натиснувши тут