Вибрати За

Рятувальники та лісівники провели спільний рейд, нагадуючи про правила пожежної безпеки

Романівські рятувальники спільно з представниками ДП “Романівський лісгосп АПК” провели спільний рейд у лісопарковій зоні, зокрема у Романівському парку.

Як повідомив Олександр Палій, головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Житомирського РУ ГУ ДСНС України, рятувальники з лісівниками проводили інформаційно- роз’яснювальну роботу щодо попередження пожеж у природних екосистемах, лісопаркових зонах.Зокрема жителям нагадали, що в ліси в умовах воєнного часу без спецперепустки ходити не можна, а у парку та у відпочинкових зонах слід дотримуватися правил пожежної безпеки. Зокрема не кидати недопалки, не підпалювати суху рослинність, тощо. Рятувальники зауважили, що штраф за спалювання сухої рослинності – від 3600 грн. Проте, якщо в результаті зайнялася лісова чи паркова зона – порушники можуть сплатити аж до 15,3 тис. грн.

Також окремо рятувальники з лісівниками пояснювали як слід діяти при виявлені підозрілих, ймовірно вибухових пристроїв. Зокрема в жодному разі не слід торкатися чи намагатися переносити знахідку, її по можливості слід відгородити чи позначити, і одразу викликати рятувальників.