Вибрати За

Романів отримав допомогу від міст-побратимів Бардо та Залузне. Значну частину одразу відправили військовим

23 березня у Романів надійшла чергова допомога від міст-побратимів Бардо (Польща) та Залузне (Чехія).

Значну частину вантажу становили дуже важливі медикаменти та засоби реанімації. Їх надали Романівській лікарні, фельдшерам романівської “швидкої”, сформували аптечки для Роти охорони та на блокпости, значну частину передадуть військовим на передову.

Отримали від міст-партнерів і дуже важливе військове обладнання та три електрогенератори, яке адресно передадуть бійцям, які зараз несуть службу в гарячих точках України і дуже їх потребують.Також отримали спорядження для рятувальників. 10 вогнегасників розподілили між пожежною частиною та бійцями ЗСУ. Романівська рятувальна частина отримала мотопомпу та рукави для неї. Як пояснив Василь Гурін, головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям, ця помпа значно полегшить роботу рятувальників, адже вона дозволяє подавати воду з відкритих джерел напряму (зі ставків, річок, пожежних водойм), набирати воду у пожежну машину з джерел, до яких машина не може під’їхати впритул, а також гасити займання там, куди машина не може технічно доїхати через перешкоди.

Також надійшли харчі, засоби особистої гігієни, тощо.

Сьогодні ж, 23 березня, значну частину надісланої допомоги перегрузили у бус і одразу ж відправлять в одну з військових частин.

Варто зауважити, що 20 березня Романів отримав вже вдруге допомогу від Кольбушовського повіту. Її вже відправили в гарячі точки України та розподілили між переселенцями, які живуть на Романівщині.