Вибрати За

Романівщина продовжує допомагати біженцям з пекельних точок України. Переселенців просять не соромитися і звертатися за необхідним

Романівська громада продовжує приймати людей, які їдуть з пекельних точок України – з Гостомеля, Києва, Маріуполя, Херсона, Чернігова, Бучі, Ірпеня, Бородянки, тощо. Більшості з них потрібна допомога з продуктами харчування, засобами гігієни та одягом.

Антикризовий штаб разом з керівництвом Романівської громади надають допомогу тим, хто залишився без нічого, тим, хто найбільше її потребує.
За минулі 7 днів найбільше допомоги передали у старостинські округи Романівської громади,  жителям, які не мають змоги доїхати до Романова. Видавали допомогу і в самому Романові.

В Романові й надалі продовжують пакувати нові набори для сімей, які опинились в жахливій ситуації.

Організатори та волонтери звертають увагу: допомога для тих, хто дійсно потребує!

Якщо вам потрібна допомога, ви не маєте необхідних речей чи можливості придбати їжу, одяг, засоби гігієни – не соромтесь! Телефонуйте! Інформація про тих, хто отримує допомогу конфіденційна,  головне – забезпечити вас тим, чого Ви найбільше потребуєте.

Номери :

Маріна 0989881398

Вікторія 0960968044

Також зауважуємо, що в приміщенні колишньої бібліотеки у Романові за необхідності можна взяти одяг, пледи, ковдри, дитячі іграшки, речі для немовлят, тощо.