Вибрати За

Романівщина в “червоній” зоні: комісія обмежила роботу магазинів та кафе, змінила умови навчання у школах

2 листопада відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Романівської РДА.

Одним з головних питань на комісії був розгляд встановлення “червоної” карантинної зони в Романівському районі.

Зокрема на комісії вирішили у Романівському районі заборонити приймати відвідувачів суб’єктам господарювання у сфері культури, у сфері громадського харчування (діяльність кафе, барів), у сфері торгівлі і побутового обслуговування громадян, крім:
торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни, лікарськими засобами, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами і агрохімікатами, насіння та содовим матеріалом;
банківської та страхової діяльності, медичної та ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, технічного обслуговування автомобілів, технічного обслуговування реєстрів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, закладів поштових послуг;
торгівельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень.
Щодо навчального процесу: в навчальних закладах населених пунктів, де немає спалахів хвороби COVID-19 – навчання відбуватиметься у звичному режимі.
Биківський ЗЗСО та Романівська ЗОШ, у зв’язку з виявленими випадками хвороби COVID-19 – переходять тимчасово на повне дистанційне навчання (до 6 листопада включно).
Початкові класи шкіл району (з 1 по 4 клас) навчаються очно в закладах освіти, старші класи (з 5 по 11 клас) за змішаною формою навчання, як дистанційно, так і в закладах освіти.
У Романівській гімназії та Старочуднівськогутянському ЗЗСО 5-11 класи тимчасово навчатимуться дистанційно.
Гаряче харчування в школах поки не проводитиметься. Буде оновлено графік підвезення учнів. Детальніше щодо освітнього процесу батьків мають сповістити вчителі.

Романівська ДЮСШ, Романівський районний будинок дитячої творчості, Романівська школа мистецтв працюватимуть дистанційно

У дитячих садочках не будуть вводити заборону на відвідування закладів. Проте прийматимуть вихованців з дотриманням вимог карантину.

Згідно рішення комісії в районі посилять заходи контролю та перевірки з дотримання вимог карантинних обмежень.
Як повідомляв Твій Романів, з 2 листопада Романівський район був віднесений до “червоної” зони з поширення коронавірусної інфекції в Україні.