Вибрати За

Романівчанка Тетяна Ейнберг вже рік працює стюардесою найпрестижнішої в світі авіакомпанії

З вересня 2018 року жителька Романова Тетяна Ейнберг працює бортпровідницею в одній з найбільших та найкращих авіакомпаній світу «Emirates», що базується в ОАЕ, емірат Дубай.

Аби потрапити на роботу в цю авіакомпанію Тетяна готувалась довго, близько 3 місяців проходив відбір. Тетяна представила всі необхідні навчики та якості, допомогло знання мов: романівчанка говорить українською, російською, англійською та китайською мовами.

Нині Тетяна Ейнберг проводить в небі  в середньому 80-100 годин на місяць. Робота, зізнається, важка, але й цікава. Куди летітиме наступного місяця – щоразу сюрприз. У графіку перельотів має рейси туди/назад на короткі відстані, «лейовери» (більше 24 годин у місці призначення), рейси на далекі відстані (від 10 до 17 годин в один бік: Австралія, Америка, Нова Зеландія, Південна Африка), а також мультисектор – рейси, що об’єднують декілька точок світу, які можуть тривати тиждень. На відпочинок стюардесі дають від доби до кількох.

Нині Тетяна Ейнберг вже відвідала 25 країн і 40 міст в них. Ще до роботи в компанії «Emirates» дівчина подорожувала: відпочивала в Єгипті, гостювала в Молдові, навчалась в Китаї. Але зізнається, справжні подорожі розпочались вже у статусі стюардеси.

Найбільше вражень на Тетяну склав Сідней в Австралії: «Це інший світ. І я не перебільшую! Це небо «з іншого боку земної кулі», це – неймовірні, несхожі ні на кого люди, це – свобода, чистота і, свого роду, дикість. Завжди буде №1 для мене!», – зазначає Тетяна. Також дівчина дуже любить Рим, Барселону, Ніцу, острів Маврикій та Бангкок.

Бангладеш – країна, яка змусила здійснити переоцінку цінностей. Дівчина зрозуміла, що раніше й не мала уявлення, що таке справжня бідність. Це жахлива картина.

В подорожах Тетяна Ейнберг підтвердила теорію, що стереотипи не відображають справжньої дійсності. Дівчині взагалі не сподобався Париж (архітектура прекрасна та неповторна, але місто переповнене жебраками – людьми не хворими чи знедоленими, а тими, хто просто не хоче працювати і чекає подачок від туристів, в місті всюди брудно та тхне). Натомість відкрила для себе менш туристичне, але неймовірно прекрасне місто Франції – Ліон. Ще одним відкриттям стала Німеччина: була шокована, коли випадково потрапила на вуличний фестиваль у Мюнхені, де педантичні і у всьому дуже правильні німці витанцьовували у різнокольорових костюмах фантастичних звірів прямо посеред площі зо 5 годин поспіль .

Щодня долаючи кілька тисяч кілометрів Тетяна може снідати в Дубаї, а вечеряти вже на Шрі-Ланці, тому має можливість харчуватися цікаво і незвично. Проте каже, що бажання спробувати «екзотики» минуло ще коли навчалася в Китаї і спробувала їсти всяких жучків-павучків. Нині дотримується лише здорового харчування, так як важка робота вимагає дбайливого ставлення до свого здоров’я. І попри все Тетяна каже, що улюблені страви – вдома, в Романові, які зготувала мама.

Контракт у Тетяни підписаний не на один рік, тож її чекає ще багато нових подорожей. Найбільше дівчина мріє побувати в Японії, Бразилії та Чілі.