Вибрати За

Романівчанка Ліана Шермазанян вкотре підтвердила свій статус міжнародного перекладача та вчителя на конкурсі у Стокгольмі

З 28 по 31 жовтня у Шведському місті Стокгольм проводився конкурс-захист міжнародних статусів викладачів та перекладачів. Свій міжнародний статус захищала й романівчанка Ліана Шермазанян, яка володіє ним ось уже кілька років: підтверджувала свій рівень під час Євробачення в Україні, на конкурсах-захистах у Парижі та Барселоні, презентувала власні методики у Дубаї та на Шрі-Ланці.

У Стокгольмі Ліана Сашівна презентувала власні методики, при чому презентації відбувалися у надзвичайно красивих місцях, серед них: Міжнародний музичний музей групи АВВА, круїзний лайнер Cinderella, Міжнародна арена «Ericsson Globe», Міжнародна бібліотека м. Стокгольм, аеропорт Arlanda. Під час захисту звання перекладача Ліана Шермазанян супроводжувала іноземні делегації до льодяного ресторану «Ice-bar» та шведського парламенту. Ще одним етапом захисту був іспит, при чому його складали спочатку учні Ліани Шермазанян, а лише потім вона.

Підсумки конкурсу-захисту підводили на висоті 100 м над Стокгольмом – на відомій міжнародній арені «Ericsson Globe» у скляних капсулах. Саме там Ліану Шермазанян відзначили 1-м місцем на конкурс, а також підтвердили її міжнародний статус вчителя англійської та німецької мов та перекладача.