Вибрати За

Романівчанина, який викинув сміття у кущі на одній з вулиць селища, змусили прибрати його назад

Архівне фото стихійного сміттєзвалища біля єврейського кладовища

8 травня увечері заступнику Романівського селищного голови Віктору Капінусу телефоном повідомили, що до Єврейського кладовища між мікрорайонами ПМК та склозаводу під’їхала блакитна машина з причепом сміття. Проте місцеві жителі, які були неподалік, зробили зауваження водію та його пасажиру, тож сміття з причепа не вигрузили і машина поїхала геть.

Вже за кілька хвилин до Віктора Капінуса зателефонували жителі вул. Путиліна, які повідомили, що до кущів, які ростуть наприкінці вулиці, приїхала блакитна ВАЗівка і чоловіки вигрузили з причепа мішки зі сміттям.

Того, хто викинув сміття, в селищній раді швидко знайшли і змусили прибрати свій непотріб назад.

Представники селищної ради звертаються до жителів селища – не викидайте сміття будь-де, бережіть природу і дбайте про власне селище. Якщо ж ви стали свідком того, як хтось викидає непотріб – дзвоніть у поліцію та в селищну раду, знімайте відео на телефон порушників, запам’ятовуйте номер авто.

Варто зазначити, що викидання побутового сміття будь-куди, аби не за правилами – проблема романівчан. Адже витрати на бензин, щоб завезти сміття десь в кущі в межах Романова чи в ліси поза Романовом значно більші за вартість офіційного вивезення сміття. Всього 18 грн з однієї особи в місяць вартує послуга РКП “Сервіс” – і сміття забиратимуть у вас вдома. Якщо сміття багато, а до приїзду комунальної машини ще довго – сміття можна вивезти в спеціально облаштовані баки на території РКП “Сервіс”, а не в кущі.