Вибрати За

Романівські рятувальники проводять рейди: зафіксували ще одне порушення

19-20 вересня фахівці інженерно-інспекторського складу та начальник Романівського РС УДСНС у Житомирській області проводили профілактичні рейди у населених пунктах району.

Про це повідомляє Романівський РС УДСНС у Житомирській області.

19 вересня працювали у с. Камінь, Колодяжне та смт Миропіль, а сьогодні 20 вересня у с. Романівка. У останньому населеному пункті під час профілактичного обходу виявили ймовірного порушника, який випалював суху рослинність. Разом із працівниками Романівської сільської ради пожежники склали відповідний акт, порушення чоловіка розглядатиме адмінкомісія, яка і визначить міру покарання за порушення правил благоустрою.

Рятувальники вкотре нагадують про заборону підпалювати суху траву, просять не палити городиння та сміття. Адже в області високий рівень пожежної небезпеки, вітер швидко роздмухує вогонь, який стає неконтрольованим, поширюється на гектари площі. Часто підходить в притул до житлових будинків. Цього року зафіксовані випадки, коли через підпалену траву чи сміття горіли будівлі, а в Романівську ЦРЛ потрапив дідусь з опіками, який разом з дружиною палив траву, втратив контроль над вогнищем, одяг старенької загорівся і бабуся померла на місці, а чоловік помер уже в лікарні.