Вибрати За

Романівські рятувальники нагадують про небезпеку використання петард, салютів та феєрверків
Новорічні та Різдвяні свята, які з нетерпінням чекають і діти, і дорослі, вже на порозі. У намаганні зробити святкування ще яскравішим та емоційно насиченішим, громадяни традиційно купують піротехнічні вироби – феєрверки, бенгальські вогні, салюти тощо.             

Але важливо пам’ятати, що у випадку купівлі несертифікованої продукції чи в разі неправильної експлуатації, окраса свята може стати загрозою для здоров’я та життя людини, особливо, коли йдеться про використання піротехніки дітьми.         

Дорослі повинні розуміти: піротехнічні засоби становлять потенційну небезпеку, тому варто пояснювати це своїм дітям змалечку, аби у них не виникало бажання приховано придбати таку продукцію або намагатися привести її в дію без нагляду дорослих.              

Необхідно слідкувати за своїми дітьми та в жодному разі не допускати, аби вони самостійно купували чи використовували петарди, салюти, феєрверки тощо.

Запуск петард, салютів, ракет можуть здійснювати лише дорослі на відкритій території на відстані не менше ста метрів від житлових будинків, господарських будівель та новорічних ялинок.

Головний інспектор Романівського РС УДСНС
Олександр ПАЛІЙ