Вибрати За

Романівські поліцейські штрафують водіїв, які паркуються посеред площі

Працівники сектору реагування патрульної поліції Романівського ВП вкотре попереджають романівських водіїв, що паркування у невстановлених місцях, на пішохідних переходах, зупинка в два ряди є порушенням.

Впродовж лютого – початку березня працівники сектору реагування патрульної поліції проводять постійну роботу з водіями, які паркуються на острівці безпеки на площі Єдності. Водії залишають авто, а самі йдуть у справах, або до супермаркету поруч. Часто габарити залишених авто навіть перекривають рух котроюсь із смуг, подібне паркування заважає руху інших транспортних засобів.

Спочатку працівники поліції роблять лише зауваження водіям, проте на злісних порушників, які не реагують на зауваження і вкотре порушують, або водіїв, чиї авто явно заважають руху та спричиняють виникненню аварійних ситуацій, складають протокол. Зокрема на разі винесено вже 7 постанов, кожен з водіїв сплатить штраф за ст. 122 ч.1 КУпАП – 255 грн.

Поліцейські вкотре просять водіїв дотримуватися правил і попереджають, що в подальшому за неправильну парковку на площі до водіїв-порушників будуть застосовуватися заходи адміністративного впливу.