Вибрати За

Романівський суд оштрафував двох нетверезих водіїв, один з яких в’їхав у будматеріали

У Єдиному державному реєстрі судових рішень опубліковано дві нові постанови Романівського районного суду щодо нетверезих водіїв.

В одній із постанов йдеться, що 08.10.2021 року близько 21 год. 07 хв. в смт Романів по вул. Небесної Сотні водій керував транспортним засобом марки ЗАЗ-110307 з явними ознаками алкогольного сп’яніння (запах алкоголю з порожнини рота, порушення координації рухів та вимови, тремтіння пальців рук), не виконав вимогу поліцейських про зупинку транспортного засобу, що була подана за допомогою увімкнених проблискових маячків синього та червоного кольору та звукового сигналу, а в подальшому відмовився від проходження у встановленому порядку огляду на стан алкогольного сп’яніння.

Суд визнав водія винним і наклав штраф 17000 грн і позбавив права керування авто на 1 рік. Водій має право оскаржити рішення в апеляційному суді.В іншій постанові йдеться, що 20.09.2021 року близько 19 год. 00 хв. в с. Печанівка по вул. Центральній водій, керуючи автомобілем Mercedes-Benz Sprinter 312 виїхав на узбіччя та допустив зіткнення автомобіля з перешкодою (будівельні матеріали), що призвело до пошкодження транспортного засобу. При цьому водій керував автомобілем з ознаками алкогольного сп`яніння (нестійка хода, запах алкоголю з порожнини рота) та відмовився від проходження у встановленому законом порядку огляду на стан алкогольного сп`яніння на місці зупинки та в медичному закладі.

Суд оштрафував водія на 17 000 грн. Водій має право оскаржити рішення в апеляційному суді.