Вибрати За

Романівський “Сталкер” здобув перемогу на фестивалі «Феєрверк танцю»

фото з архіву

4 листопада відбувся VII фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Феєрверк танцю» . Захід відбувся у форматі «онлайн» (журі переглядали та оцінювали відеоматеріали конкурсних виступів). Фестиваль проходив у двох вікових категоріях: 11-14 та 15-18 років і трьох номінаціях: «Сучасний танець», «Народний танець» та «Бальний танець».

Уже кілька років поспіль Колектив хореографічної мініатюри «Сталкер» (керівник Садурська Оксана Леонідівна) бере участь у цьому обласному конкурсі-фестивалі і щорічно привозить перемоги. Цей рік не є виключенням. «Сталкер» знову переміг. Однак цьогоріч онлайн-формат став новим викликом для колективу. І хоч «сталкеренята» й обожнюють дарувати живу атмосферу та чути таку ж живу реакцію аудиторії, але і це випробування їм вдалося пройти гідно.

У віковій категорії 11-14 років, номінація «Сучасний танець» – ІІ місце за композицію «Retro-history» та диплом Абсолютного переможця у віковій категорії 15-18 років, номінація «Сучасний танець» (композиція «Selfie»).

Уже вкотре учасники колективу, а це учні КУ ОНЗ «Романівська гімназія» та вихованці Районного будинку дитячої творчості, відзначені кваліфікованим професійним журі та отримують високі результати.