Вибрати За

Романівський селищний голова Володимир Савченко несе службу в складі артбригади


29 липня на сесії Романівської селищної ради селищний голова Володимир Савченко оголосив, що йде на службу в ЗСУ.

Твій Романів вирішив з’ясувати, де ж зараз Володимир Володимирович, і нам вдалося зв’язатися телефоном з очільником громади.
Як зазначив Володимир Савченко, розповісти він може не все, враховуючи умови війни. Він нині несе службу в складі артилерійської бригади ЗСУ.

«Це мій свідомий вибір. Я від першого дня загострення війни хотів стати на захист країни, і як тільки така можливість з’явилася – став у стрій. У Романівській громаді лишилася сильна згуртована команда, якій я повністю довіряю і впевнений у їх компетентності та порядності: це і працівники селищної ради, і депутати, які неодноразово доводили свою чітку, свідому проукраїнську позицію у спірних питаннях. Звичайно, земляки мені довірили захищати їх інтереси на посаді голови громади. Ми усі різні, я такий, як я є. Я був активним учасником Помаранчевої революції, протистояв беркутівцям на Майдані, і в складний для України час я повинен бути там, де найскладніше – на передовій. Я маю надію, що ми швидко звільнимо рідну землю від підступного та збоченого сусіда, адже за час війни ми, українці, дуже змінилися, стали більш згуртованими, навчилися по-іншому виставляти пріоритети, хоча проблем ще у нас дуже-дуже багато. Зараз головне – перемога, а всі інші проблеми ми обов’язково вирішимо, адже ми на своїй, Богом даній землі і за нами Правда. Миру та злагоди кожній родині, дорога Романівська громадо! Слава Україні!», – повідомив Володимир Савченко.

Фото надав Володимир Савченко