Вибрати За

Романівський сектор міграційної служби у 2020 зафіксував 3 порушення та примусово повернув з України росіянина




Протягом 2020 року працівники Романівського РС УДМС видали та оформили 1583 паспортів громадянина України та 1033 паспортів громадянина України для виїзду за кордон.

Про це Твій Романів повідомив Юрій Бондар, завідуючий Романівським РС УДМС.

За цей час фахівці міграційної служби вклеїли 353 фотокартки в  паспорт громадянина України в зв’язку з досягненням 25-ти чи 45-ти річного віку. Прийняли та розглянули 75 заяв  про втрату паспорта громадянина України та 7 заяв про втрату паспорта громадянина України для виїзду за кордон . Дані про всі втрачені паспорти внесено до автоматизованої інформаційної підсистеми « ФМ Недійсні документи» та перевірено по базі ”АРМОР”.

170 жителям Романівщини працівники Романівського РС УДМС оформили кваліфікований електронний підпис до паспорта громадянина України у формі id-картки.

“Станом на 1.12.2020 року на території Романівського району зареєстровано 176 іноземних громадян, з яких документовані посвідками на постійне проживання в Україні – 160, на тимчасове проживання в Україні – 16. Серед іноземців на Романівщині найбільш громадян Росії, також зареєстровані громадяни таких країн як: Азербайджан, Білорусія, Вірменія, Грузія, Казахстан,  Литва,  Молдова, Узбекистан, Болгарія, Польща, Бангладеш, Алжир, Італія, Франція, Данія, Німеччина, Філіппіни, Ірак, Іран тощо,” – повідомив Юрій Бондар.

Протягом минулого року Романівський РС УДМС розглянув 2 заяви від іноземних громадян щодо оформлення посвідки на постійне проживання в Україні та 2 заяви від громадян України щодо оформлення дозволу на постійне проживання за кордон.

Троє іноземних громадян набули громадянства України за ст. 7 Закону України «Про громадянство України».

 За порушення паспортно-візових правил до адміністративної відповідальності притягнуто троє громадян, а саме за ч.1ст.203 КУпАП (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні).

Також у 2020 році Романівський РС УДМС прийняв рішення про примусове повернення з України одного громадянина Російської Федерації.

На порушників міграційного законодавства було накладено та стягнуто штрафів на загальну суму 5100 грн.