Вибрати За

Романівський суд розглянув справу про невиконання обов’язків матір’ю, яка не забезпечила дитині умов для дистанційного навчання

У Єдиному державному реєстрі судових рішень опубліковано Постанову Романівського районного суду щодо матері, яка не забезпечила дитину умовами для дистанційного навчання.
Зокрема в постанові вказано, що особа неналежно віднеслася до виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення належних умов життя та навчання неповнолітньої доньки, оскільки станом на 06.10.2022 року не забезпечила дитині технічні можливості для проходження дистанційного навчання, а в період з 11.10.2022 року по 13.10.2022 року залишила доньку саму вдома без нагляду дорослих. Факт вчинення даного правопорушення підтверджується зібраними по справі доказами: протоколами про адміністративні правопорушення, копією акта обстеження умов проживання, копією свідоцтва про народження, листом Житомирського професійного ліцею .

При розгляді справи жінка щиро розкаялася у вчиненні правопорушення, а також запевнила, що забезпечила доньці можливість дистанційного навчання.

Суд визнав винною особу у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених частиною 1 статті 184 КУпАП, та наклав на неї адміністративне стягнення у вигляді попередження. Також вона мусить сплатити 496 грн судового збору.