Вибрати За

Романівський райсуд покарав чоловіка, в якого знайшли 9 згортків з канабісом
Романівський районний суд виніс вирок чоловіку, у якого знайшли 9 згортків канабісу.

У вироку, опублікованому 21 січня, йдеться, що 16 червня 2020 року у Романові обвинувачений придбав у невстановленої особи наркотичний засіб – канабіс, масою не менше 10,312 г, який помістив до своєї сумки та переніс до будинку. У подальшому він розділив придбаний наркотичний засіб на рівні частини, які помістив до власної сумки та зберігав для особистого вживання без мети збуту.

17.07.2020 о 16 год. по вул. Жовтнева в смт. Романів Житомирської області працівники Романівського ВП виявили та вилучили у чоловіка 9 паперових згортків з канабісом, загальною масою в перерахунку на висушену речовину 10,312 г.

Суд визнав чоловіка винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 309 КК України та призначив йому узгоджене сторонами угоди про визнання винуватості покарання у виді 3 років обмеження волі. Відповідно до положень статті 75 КК України суд звільнив особу від відбування призначеного покарання, якщо він протягом 1 року іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов`язки. Також з чоловіка стягнуть на користь держави витрати на залучення експерта – кошти в сумі 1961 грн.