Вибрати За

Романівський райсуд виніс вирок жінці, яка підробила документи, аби отримати допомогу одиноким матерям

13 липня у Єдиному державному реєстрі опубліковано вирок жінці, яка підробила документи, щоб отримати державну допомогу одиноким матерям.

У вироку йдеться, що в період з 5 серпня 2019 року по 10 лютого 2020 року особа, перебуваючи в приміщенні Управління праці та соціального захисту населення Романівської районної державної адміністрації при заповненні заяви про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсації та пільг (державної допомоги сім’ям з дітьми, а саме допомоги на дітей одиноким матерям), внесла до цієї заяви завідомо неправдиві відомості про не проживання з особою, від якої має двох неповнолітніх дітей, що надало їй право на отримання коштів державної допомоги одиноким матерям в сумі 13254,36 грн.

Суд визнав жінку винуватою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною першою статті 190, частиною першою статті 358, частиною третьою статті 358, частиною четвертою статті 358 КК України, за якими призначив покарання у виді одного року та двох місяців обмеження волі.

Згідно статті 75 КК України суд звільнив засуджену від відбування призначеного покарання, якщо вона протягом визначеного судом іспитового строку не вчинить нового злочину та виконає покладені на неї обов’язки. Тривалість іспитового строку один рік.