Вибрати За

Романівський дитсадок “Сонечко” відновить роботу з 10 жовтня

У понеділок 10 жовтня двері дитсадка “Сонечко” знову відкриються для діток. Раніше заклад не міг працювати, так як не мав облаштованого укриття. Нині сховище облаштоване, заклад готовий приймати 50 діток (така кількість обумовлена обмеженнями укриття).
“Нам вдалося облаштувати укриття у приміщенні, що знаходиться в кількох кроках від нашого закладу. Завдяки рішучості наших батьків, щедрості підприємців, які відгукувалися на всі прохання і безкоштовно надавали необхідні матеріали, спільним фізичним зусиллям всього за два тижні ми облаштували дуже гарне укриття. Дякую всім, хто долучився: батькам, підприємцям, працівникам закладу. Дякую відділу освіти, де нас почули і допомогли, надали нам біотуалети, рукомийники і т.д. Ми будемо дуже раді 10 жовтня знову зустріти діток у нашому закладі”, – зауважила Зоя Бартовська, керівник дитсадка “Сонечко.

Заклад отримав дозвіл на роботу від Житомирської військової адміністрації. Батькам, які хочуть знову водити своїх діток у дитсадок “Сонечко”, слід звертатися до керівництва закладу.