Вибрати За

Романівський будинок дитячої творчості через 15 років повернувся у своє колишнє приміщення
З 1 лютого Романівський будинок дитячої творчості працює за новою адресою – по вул. Шевченка 3 а, де до цього була розташована Романівська селищна рада. Саме з цього приміщення Будинок дитячої творчості 15 років тому переїхав у будівлю на вул. Суворова, а нині – повернувся назад.

Переїздом задоволені як викладачі, так і вихованці. Адже тут і просторіші приміщення, і краще освітлені навчальні кімнати, безпечніша зона на вулиці поруч із закладом, зручне розташування поруч із Школою мистецтв – діти швидко перебігають з уроків музики на гуртки і назад, не витрачаючи час на дорогу.

Романівський будинок дитячої творчості нині нараховує 32 гуртки, проводить навчання не лише у власному приміщенні, а й в Романівській гімназії, Врублівській, Гордіївській та Камінській школах. Гуртки закладу відвідують 616 вихованців.

Вихованці будинку дитячої творчості створюють шедеври з природних матеріалів на гуртках “фітодизайну” і “аплікації з соломки”, вчаться вив’язувати сучасні моделі одягу на гуртку “в’язання”, виготовляють власноруч аксесуари на гуртку “креативне рукоділля” та “бісероплетіння”. Створюють власноруч подарунки на гуртках “м’яка іграшка” та “сувенір”. Освоюють техніки писанкарства, декоративно-прикладного мистецтва, декупажу, виготовляють картини з квілінгу.

Хоча запис у гуртки у закладі проводять у вересні, двері для творчих діток завжди відчинені.

Нині викладачі облаштовують нове приміщення і з нетерпінням чекають завершення локдауну, аби знову поринути з вихованцями у світ творчості та креативу.